تبلیغات
جامع ترین وبلاگ ایرانیان - ساخت لینك باكس در بلاگفا

ساخت لینك باكس در بلاگفا

چهارشنبه 27 تیر 1386 05:07 ق.ظ

نویسنده : محمد رضا
ارسال شده در: قالب وبلاگ ،
شما اول باید یک وبلاگ دیگر در سیستم بلاگفا برای خود ایجاد کنید دقت کنید یک وبلاگ دیگر یه جز وبلاگ اصلی خودتون٬بعد از ایجاد وبلاگ جدید و وارد شدن یه قسمت مدیریت وبلاگ می بایستی به قسمت ویرایش قالب رفته وتمامی کد های موجود را پاک کنید
بقیه در ادامه مطلب

ساخت لینك باكس در بلاگفا

شما اول باید یک وبلاگ دیگر در سیستم بلاگفا برای خود ایجاد کنید دقت کنید یک وبلاگ دیگر یه جز وبلاگ اصلی خودتون٬بعد از ایجاد وبلاگ جدید و وارد شدن یه قسمت مدیریت وبلاگ می بایستی به قسمت ویرایش قالب رفته وتمامی کد های موجود را پاک کنید و بعد کدهای زیر را جایگزین کنید .

 

▪ خوب حالا این مرحله با موفقیت به پایان رسید .
▪  کار بعدی که شما باید انجام بدید این است که به قسمت ویرایش قالب آرشیو بروید تاکید می کنم ویرایش قالب آرشیو بعد تمامی کدهای موجود را پاک کرده و کدهای زیر را جایگزین کنید .

▪ خوب حالا در همین وبلاگ جدید یک مطلب پست کنید و عنوان اون مطلب رو هم بزارید ثبت لینک در لینک باکس ٬ خوب حالا هرکس که لینکش رو بخواد تو لینک باکس شما ثبت کنه ٬ عنوان لینک و آدرس سایتش به قسمت نظرات همین پستی می ره که الان شما پست کردید .

▪ اما چگونگی اضافه کردن لینک تو لینک باکس : برای اینکار به قسمت پیوندهای روزانه همون وبلاگ جدید رفته و لینک هاتون رو اضافه کنید .

▪ اما شما حالا می خواهید کد لینک باکستون رو دریافت کنید و اونو تو وبلاگ اصلی خودتون قرار دهید : باز هم بر می گردیم به اون وبلاگ جدید که ساخته اید بعد مشاهده وبلاگ را می زنیم حالا چیزی که مشاهده میشه لینک باکس شما است برای دریافت کد هم روی گزینه دریافت کد در بالای لینک باکس کلیک کنید

* این لینک باکس فقط برای کاربران بلاگفا طراحی شده
* هر مشکلی که داشتید به من از طریق نظرات وبلاگم به من بگید .

منبع : http://www.behnamkaboi.blogfa.com
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: چهارشنبه 27 تیر 1386 06:07 ق.ظ